...

Pon - Pt: 7.00 - 15.00

Damascato / Nuage

Dekoracyjne wykończenie o efekcie antycznym

Damascato / Nuage

DAMASCATO pozwala na uzyskiwanie dekoracyjnych wykończeń o dużym uroku i efekcie antycznym. Jest produktem oddychającym, ekologicznym, na bazie wysokiej jakości żywic w postaci roztwoów wodnych. Jest wytrzymały w kontakcie z najczęściej spotykanymi detergentami, wytrzymały na uderzenia, dobrze zachowuje się w miejscach nasłonecznionych i podczas złych warunków atmosferycznych. DAMASCATO pozwala na otrzymywanie rozmaitych efektów dekoracyjnych w zależności od wybranej metody aplikacji. Cechą szczególną produktu jest fakt gubienia wszelkich nierówności ścian.

KoloryDAMASCATO NUAGE – paleta kolorów w formie elektronicznej może się różnić od rzeczywistej w zależności od ustawień monitora.

GruntowanieFondo Damascato

Ilość warstw: 1.

Czas schnięcia: w temp. 20°C

– fondo damascato – do całkowitego wyschnięcia 24h.

– damascato nuage – 6-8h na dotyk, 2-3 dni całkowicie.

ZabezpieczenieTransparente Protettivo

Teoretyczna wydajność: 100 gr/m²

Ciężar właściwy: 1,00 – 1,08 kg/l

Aplikacja: Film instruktażowy aplikacji. 

Produkt powinien być nakładany w temp. 8-25°C. Po około 30 minutach od nałożenia, można wygładzić produkt za pomocą specjalnej łopatki/szpachelki otrzymując w ten sposób efekt polichromatyczny. Czynnośc tą można powtórzyć kilkukrotnie.

Pobierz dokumentację techniczną

Firma AGAT jest importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce materiałów dekoracyjnych włoskiego koncernu DI DONATO S.P.A. w szczególności marek: ANTICA SIGNORIA, HEX, I.V.C.

zobacz więcej

Copyright 2023 ©Agat Farby | Powered by evada.pl

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.