Armar s.c.
grundhex-wiadro-mini.jpg

Grund Hex

Wiążący podkład wyrównujący
PRIMER UNIFORMANTE - *GRUND HEX* - jest wiążącym podkładem nadającym jednolitą i równomierną strukturę. Został wyprodukowany na bazie szczególnie wyselekcjonowanych żywic w postaci wodnistej emulsji, specjalnych dodatków w celu zwiększenia obrabialności i przyczepności, jak również pigmentów wytrzymałych na czynniki chemiczne i na działanie promieni UV. Dzięki temu składowi podkład charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami przyczepnymi dosłownie na każdym podłożu.
więcej o tym produkcie
prisma-wiadro-mini.jpg

Primer Prisma Quarzo

Farba podkładowa z drobnym piaskiem kwarcowym
Produkt na bazie kwarcu, łatwy w aplikacji, charakteryzujący się dobrymi właściwościami kryjącymi. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Występuje w dwóch rodzajach granulacji.
więcej o tym produkcie
fissativo-acrilico-butelka-mini.jpg

Fissativo Acrilico 1a4

Akrylowy koncentrat gruntujący
Akrylowy grunt uniwersalny do gruntowania tynków gipsowych, cementowowapiennych, płyt kartonowo-gopsowych, wylewk cementowych. Koncentrat, rozcieńczanie 1:4.
więcej o tym produkcie
Fondo-Tresor-wiadro-mini.jpg

Fondo Tresor

Akrylowy podkład do systemu Tresor
Produkt ten jest farbą podkładową pod Tresor
więcej o tym produkcie
decorgrip-wiadro-mini.jpg

Decorgrip

Akrylowy podkład.
Farba podkładowa do systemów Le Velature, Damascato i Tresor.
więcej o tym produkcie
Fondo-Damascato-wiadro-mini.jpg

Fondo Damascato

Specjalny podkład pod Damascato
Specjalny produkt do wykorzystania jako podkład, mający za zadanie regulowanie absorbcji następnej warstwy - Damascato. Jest to farba podkładowa przeznaczona specjalnie jako podkład pod Damascato. Produkt został stworzony jako kombinacja szczególnych żywic w postaci wodnistej emulsji, wypełniaczy i specjalnych dodatków, doskonale nadających się do późniejszego pomalowania produktem Damascato.
więcej o tym produkcie
Fondo-Damascato-wiadro-mini.jpg

Fondo Damascato Stellare

Specjalny podkład pod Damascato Stellare - Etoile
Specjalny podkład do stosowania pod DAMASCATO STELLARE i ETOILE. Stworzony został na bazie żywic w wodnistej emulsji, cennych wypełniaczy i specjalnych dodatków, które nadają produktowi właściwą absorpcję pod następne warstwy wykończenia, gwarantując w ten sposób efekt dekoracyjny przedstawiony w katalogu.
więcej o tym produkcie