...

Pon - Pt: 7.00 - 15.00

MICACEO

MICACEO

AQUA MICACEO jest monokomponentowym lakierem antykorozyjnym, wykonanym z emulsji akrylowo-żywiczno-wodnej, mikowego tlenku żelaza, lamelarnego aluminium i wysokiej jakości dodatków. Zapewnia wysoki stopień ochrony przedmiotów poddawanych działaniu na prezencję z uwagi na obecność elementów lamelarnych, specyficzną strukturę tlenku żelaza i działanie substancji antykorozyjnych. Daje powierzchnie o znakomitym  wyglądzie zgodnym z najnowszymi trendami projektowymi. AGUA MICACEO rozprowadza się łatwo, nie kapie i może być nakładany na różne typy powierzchni, aby uzyskać niepowtarzalne efekty estetyczne.

AQUA MICACEO nadaje się do ochrony i dekoracji powierzchni wykonanych z żeliwa, aluminium i stopów lekkich, jak również ocynkowanych lub wykonanych z cegły, sztywnego PVC i drewna. Jest szczególnie odpowiedni do powlekania bram, balustrad, drzwi, mebli ogrodowych i innych konstrukcji metalowych, których elementy są narażone; Nadaje się także do ozdobnych żyrandoli, ram łóżkowych i innych mebli. AGUA MICACEO jest idealnym produktem, który przynosi nowe życie obiektom i tworzy „modną” atmosferę, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Kolory: ze wzornika MICACEO

Pobierz dokumentację techniczną

Firma AGAT jest importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce materiałów dekoracyjnych włoskiego koncernu DI DONATO S.P.A. w szczególności marek: ANTICA SIGNORIA, HEX, I.V.C.

zobacz więcej

Copyright 2023 ©Agat Farby | Powered by evada.pl

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.