...

Pon - Pt: 7.00 - 15.00

Spaccante

Podkład spaccante AS

Spaccante

SPACCANTE to przeźroczysty, neutralny podkład przeznaczony do stosowania pod dekoracyjne wykończenia Antica Signoria, dający optyczny efekt spękania. Z powdzeniem nadaje się do nadawania efektu spękań stiuków, farb bianco puro oraz farby dekoracyjnej chic. Został stworzony na bazie polimerów o dużej masie cząsteczkowej w emulsji wodnej oraz specjalnych dodatków.

Kolory: neutralny.

Wydajność: 10 m2/l Wydajność może być różna w zależności od chropowatości i przygotowania podłoża.

Ciężar właściwy: 1,05 – 1.1 kg/l

Lepkość: 4000-5000 Cps w temp 20°C (skala Brookfielde’a, spindle 5, 20 rpm)

Aplikacja: Film instruktażowy aplikacji

Produkt należy nakładać na dobrze wyschnięty podkład na jedną, dokładnie i jednolicie nałożoną warstwę. Czas schnięcia produktu na dotyk to 60-90 minut. Farbę wykończeniową należy nakładać bez rozcieńczania wodą po upływie 12h zachowując szczególną ostrożność by nie nakładać jej wielokrotnie w tym samym miejscu. Może to skutkować brakiem pęknięć lub ich zamalowaniem. Temperatura otoczenia podczas pracy ze Spaccante powinna się mieścić pomiedzy 5-30°C.

Magazynowanie: Produkt powinien być przechowywany w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym i chłodnym miejscu, unikając jednocześnie temperatur poniżej 0°C.

Pobierz dokumentację techniczną

Firma AGAT jest importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce materiałów dekoracyjnych włoskiego koncernu DI DONATO S.P.A. w szczególności marek: ANTICA SIGNORIA, HEX, I.V.C.

zobacz więcej

Copyright 2023 ©Agat Farby | Powered by evada.pl

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.